Partnerzy merytoryczni, którzy wspierają V PFL

Smart Project

• SMART Project to firma doradcza działająca w obszarach logistyki, zarządzania projektami, Lean Management i analityki biznesowej. Prowadzi projekty z zakresu redukcji poziomu zapasów, poprawy jakości planowania i prognozowania, podnoszenia poziomu obsługi klienta oraz usprawnień procesu produkcyjnego. Posługuje się metodyką Prince 2 oraz najlepszymi praktykami rekomendowanymi przez Project Management Institute. Gwarantuje trwałość wprowadzanych zmian i usprawnień.

FM

• FM Logistic rozpoczęło swoją działalność w Polsce, w 1995 roku, budując pierwszą platformę w Mszczonowie, gdzie do dzisiaj mieści się główna siedziba firmy. Firma zatrudnia w Polsce około 2.700 osób, co czyni nas jednym z największych pracodawców w sektorze TSL. Do dyspozycji Klientów mamy w sumie ponad 0,5 miliona m2 powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Jesteśmy także jednym z najważniejszych graczy na rynku transportu i dystrybucyji, posiadając do dyspozycji flotę liczącą ponad 2200 pojazdów, poruszających sie na trasach krajowych i międzynarodowych.

bmp

• Już 130 lat temu założyciel firmy, Paul C. Beiersdorf, w swoim laboratorium w Hamburgu realizował zamówienia lekarzy i farmaceutów z całego świata. Dziś firma ma ponad 150 oddziałów na świecie. Beiersdorf zatrudnia łącznie około 16 500 osób, w tym 965 naukowców. Oferuje produkty we wszystkich znaczących segmentach dzięki naszym trzem światowym markom NIVEA, Eucerin oraz La Prairie: rynek masowy, dermokosmetyki oraz segment premium.