Partnerzy rzeczowi, którzy wspierają V PFL

Rzeczowo wspierają nas:

Lidl

• Jest to grupa, odnoszących sukcesy sieci sklepów spożywczych, która poprzez dynamiczną ekspansję wpływa na wzrost gospodarczy nie tyko w Europie, ale także poza jej granicami. Głównym założeniem, a tym samym kluczem do sukcesu są proste i jasno sprecyzowane zasady, na których opieramy całą działalność. Zaoferowanie klientom artykułów codziennej potrzeby o najwyższej jakości po korzystnej cenie to nasz główny cel i wyzwanie.

db

• DB Schenker jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych na globalną skalę. Oferuje kompleksową obsługę logistyczną, transport lądowy, lotniczy, oceaniczny i magazynowanie. Ponad 90 tys. pracowników w 130 krajach dba o jakość rozwiązań dla klientów, organizując sprawny przepływ towarów i związanych z nim informacji. DB Schenker jest częścią Deutsche Bahn.

MPK

• Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o. jest przewoźnikiem, który świadczy usługę przewozową zgodnie z poleceniem organizatora komunikacji miejskiej - Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu. Do zadań przedsiębiorstwa należy: zarządzanie taborem, utrzymanie infrastruktury torowo-sieciowej , utrzymanie przystanków tramwajowych, przewozy wąskotorową Kolejką Parkową „Maltanka" oraz obsługa linii turystycznych w sezonie letnim, prowadzenie Stacji Kontroli Pojazdów.

AMS

• Firma ams jest największą firmą out of home (OOH) w Polsce. Forma dysponuje nośnikami z każdego segmentu rynku oraz CityINFOtv – kanał informacji pasażerskiej w Warszawie i Trójmieście. Łącznie posiada ponad 46 tys. powierzchni reklamowych.

szablewski

filipowicz