Partnerzy finansowi, którzy wspierają V PFL

Finansowo wspierają nas:

Still

• PSI dostarcza i integruje, w oparciu o własne produkty, kompletne rozwiązania informatyczne dla energetyki (sieci elektroenergetyczne oraz rurociągi gazowe i paliwowe), produkcji (branża metalowa, motoryzacyjna i budowy maszyn), logistyki oraz transportu publicznego. Koncern PSI powstał w 1969 roku, zatrudnia obecnie ponad 1.600 osób na całym świecie, a jego obroty wynoszą ok. 180 milionów euro.

Dachser

• Firma DACHSER jest dzisiaj jednym ze światowych liderów branży logistycznej. Jej model biznesowy opiera się na usługach logistyki transportowej i magazynowej, dostosowanych do wymagań klienta. Usługi te są świadczone przez trzy działy biznesowe: DACHSER European Logistics, DACHSER Food-Logistics oraz DACHSER Air & Sea Logistics. W Polsce firma DACHSER zatrudnia 260 pracowników w 8 oddziałach.

Logzact

• Logzact, spółka powstała w 2008 roku, świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem oraz serwisowaniem zintegrowanych systemów logistycznych. Spółka przejęła kompetencje, referencje oraz 20 lat doświadczeń zdobywanych przez zespół pracowników najpierw w firmie Emax, a następnie w Sygnity. Prowadzi działalność w obrębie trzech obszarów: automatyki magazynowej, logistyki szpitalnej i specjalizowanego transportu wewnętrznego. Proponowane przez firmę rozwiązania powstają w oparciu o najnowocześniejsze technologie; mimo że są wysoce zaawansowane i skomplikowane spełniają zawsze najważniejszą funkcję: przynoszą klientowi korzyść.

TRANS

• System Trans.eu powstał w kwietniu 2004 roku szybko zdobywając zaufanie firm z branży Transport – Spedycja – Logistyka. Twórcą i operatorem Systemu Trans.eu jest firma Logintrans sp. z o.o. Celem przedsiębiorstwa , jest integracja europejskiego rynku usług transportowych. W tej chwili firma posiada oddziały w 8 europejskich krajach. Oferowane w ramach Systemu Trans.eu narzędzia powstały przy współudziale producentów, spedytorów i przewoźników. Z Systemu Trans.eu korzystają użytkownicy z ponad 24 europejskich krajów, którzy obsługiwani są w 19 językach.